8-609-04095 [email protected]

 Vaikų žaidimų kampelio JOMAJUKAS taisyklės

 

Prieš užsakant erdvę šventei, prašome susipažinti su mūsų kambario taisyklėmis.

 1. Kambario taisyklės yra privalomos visiems, kurie lankosi žaidimų erdvėje Jomajukas.
 2. Žaidimų erdvė yra orientuota į 4-10 metų vaikus. Už vaikų elgesį, priežiūrą kambaryje  yra atsakingi tėvai, globėjai ar kiti jį atlydėję pilnamečiai asmenys, asmenys, kurių žinioje jie yra. Įsitikinkite, kad vaikai supranta, kaip teisingai naudotis žaidimų įranga. Tai itin svarbu, norint žaisti saugiai.
 3. Užsakius privačią šventę, kambaryje rekomenduojama būti iki 20 žmonių.
 4. Šventę leidžiama prasitęsti, tačiau tik tuo atveju, jei kambarys po Jūsų yra laisvas.
 5. Atsiskaitymas kambaryje galimas tik grynais (nepykite, šiai dienai neturime kortelių skaitytuvo). Už privačias šventes galima atsiskaityti ir iš anksto pavedimu.
 6. Šventės užsakovas įsipareigoja saugoti kambario inventorių ir jame esančią įrangą, daiktus naudoti pagal jų paskirtį, įspėti šventės dalyvius apie tai. Tėvai ar kiti vaiką atlydėję pilnamečiai asmenys privalo vaikams paaiškinti/parodyti, kaip tinkamai naudotis žaidimų įranga. Už šventės metu tyčia, dėl neatsargumo, taisyklių nesilaikymo sugadintus kambario daiktus, inventorių, įrangą finansinė atsakomybė tenka paslaugos užsakovui, pasirašiusiam registrų žurnale.
 7. Kambaryje kitos programos leidžiamos, tik suderinus tai su mumis iki šventės.
 8. Labai vertiname švarą, todėl kambaryje vaikštome be lauko avalynės(rekomenduojame turėti storesnes kojines suaugusiems, vidaus avalynę  vaikams) arba dėvime antbačius.
 9. Maistą švenčių metu galima atsinešti savo arba galima užsisakyti iš Jūsų mėgstamo maisto tiekėjo. Maistas kambaryje valgomas tik prie stalo. Higienos ir vaikų saugumo sumetimais (kad žaisdami neužspringtų), į žaidimų aikštelę jį draudžiama neštis.
 10. Ant stalo privaloma tiesti staltiesę.
 11. Draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus, cukraus vatą, ledinukus.
 12. Draudžiama atsinešti aštrius daiktus, su kuriais galima susižeisti pačiam ar sužeisti kitus bei sugadinti žaidimų kambaryje esantį turtą bei vertybes.
 13. Visi, švenčiantys gimtadienį ar kitą šventę „Jomajuko kampelyje“ privalo laikytis patvirtinto buvimo kambaryje tvarkaraščio. Į kambarį užsakovas įleidžiamas 15 min iki šventės pradžios. Kambarį turi atlaisvinti sutartu laiku. Jei plauojate šventei naudoti daug dekoracijų, įvertinkite tai, kad joms paruošti Jums gali prireikti papildomo laiko. Jį būtina numatyti iki šventės.
 14. Kamuoliukų baseine kamuoliukai po žaidynių turi likti baseine, o ne už jo ribų.
 15. ,,Tarzano” laipyne gali naudotis vaikai iki 10 metų. Vienu metu ja čiuožti gali tik vienas vaikas. Suaugę, atlydėję vaiką (-us) į kambarį turi įsitikinti, kad vaikas supranta, kaip tinkamai naudotis šiuo įrenginiu.
 16. Žaidimų aikštelė ir žaidimų įranga kambaryje yra skirta tik vaikams. Suaugusiems griežtai draudžiama naudotis čiuožykla.
 17. Kambaryje draudžiama naudoti torto fejerverką, konfeti, pinatas ir muilo burbulus.
 18. Prieš pradedant naudotis kambariu, būtina susipažinti su kambario taisyklėmis ir pasirašyti registrų žurnale. Parašu užsakovas pažymi, kad su kambario taisyklėmis susipažino, jos jam yra suprantamos ir su jomis sutinka. Taisyklių nežinojimas neatleidžia užsakovų ar jų svečių nuo atsakomybės. Kambario taisyklės yra viešai paskelbtos tinklapyje www.jomajukas.lt, su jomis taip pat galima susipažinti, atvykus į kambarį ar paskambinus telefonu. Jei kyla klausimų, klauskite. Mielai viską paaiškinsime.
 19. Užsakant šventę yra imamas 20 Eur užstatas (negrąžinamas visais atvejais). Likutis mokamas atvykus į šventę. Užstatas šventės anuliacijos atveju yra negrąžinamas, į kitas paslaugas nekeičiamas. Jubiliatui (-ei) susirgus ir apie ligą įspėjus mus ne vėliau nei 24 val. iki šventės pradžios, leidžiama vieną kartą nukelti šventės datą. Nukėlimas leidžiamas daugiausia mėnesiui. Šventės nukėlimas leidžiamas tik ligos atveju.
 20. Už klientų paliktus asmeninius daiktus žaidimų kambario administracija neatsako. Rastus daiktus saugojame 2 savaites.

Informacija telefonu: +370-609-04095