8-609-04095 [email protected]

Apie Jomajuką

JOMAJUKAS – įkvėptas savų vaikų ir sukurtas visiems vaikams…

Tai jaukiai šviesus kampelis artimiems pasibuvimams su šeima ir draugais. Interjeras kurtas jausmui „lyg namuose“… Mūsų siekiamybė – tobula šventė, tai išsidūkę vaikai ir ramūs tėvai. Erdvė sukurta taip, kad vieni kitus jaustume ir matytume, išvengiant vaikučių ir tėvelių paieškų.
Norėjome veiklos išskirtinumo, kad esantys žaislai turėtų savo vertę. Taip buvo individualiai sukurta erdvi trijų aukštų tarzaniukų aikštelė. Kurioje rasite nestabilų tinklo tunelį, „mėsmalę“, kliūtis su kabančiais volais, tiltelį, vaikams be galo patinkančią sraigtinę čiuožyklą, kuri nusileidžia tiesiai į kamuoliukų baseiną.
Galėsite užkopti į spalvotais akmenukais nusėtą laipiojimo sienelę ar sudėti išskirtinę mėlyną vaizduotės aikštelę. Čia vaikai patys kuria savo naują, jų fantazijose egzistuojantį pasaulį. Iš putų pagamintos detalės suteikia vaikams neribotas galimybes žaisti, svajoti ir tyrinėti.
Tiek vaikus, tiek tėvelius suburs esantis žaidimų stalas, kuriame rasite stalo futbolo, ledo ritulio, stalo teniso, biliardo žaidimus.
Mažosios šeimininkės virtuvėlėje sukurs maisto šedevrus ir prie staliuko ant spalvoto kirmėliuko pufo pakvies išgerti arbatos.
Panaršę po žaislų lentynas, rasite kūrybiškumą skatinančių, lavinančių ar tiesiog mielų žaislų.
Tėveliai tuo metu prie jaukaus ir erdvaus stalo galės pasivaišinti arbata ar kava stebint bežaidžiančius savo mažuosius. Pasiruošimo virtuvėlėje rasite puodelius karštiems gėrimams, tortinę ir peilius, ąsočius gėrimams, arbatinuką, kavą ir arbatą.

JOMAJUKAS TAU PADĖS SUKURTI ĮSIMINTINIAUSIĄ ŠVENTĘ!